Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Vianočný stromčekVytlačiť
 

Dlhé roky rástol, aby práve v tohtoročné Vianoce naplnil svoje poslanie...

StromčekDlhé roky rástol na pozemku oproti Mestskému úradu, aby práve v tohtoročné Vianoce naplnil svoje poslanie a stal sa ozdobou nášho mesta - Krtíšskym vianočným stromčekom.

Milí krtíšania,
obraciame sa na Vás s  myšlienkou – vytvoriť si tento rok vlastný „Krtíšsky vianočný stromček„. Oproti Mestskému úradu sme vybrali ihličňan, ktorý by sme radi vyzdobili spolu s vašou pomocou.
Touto cestou Vás chceme poprosiť , aby ste nám pomohli zmeniť túto myšlienku na skutočnosť a aby ste spolu s vašimi  kamarátmi či  s rodinou… vyrobili vianočné ozdoby, ktoré potom zavesíme na spomínaný vianočný stromček. Ten bude zdobiť naše mesto počas celých sviatkov (pre lepšiu predstavu foto stromčeka prikladáme :-))
Vianočné ozdoby by mali byť zhotovené z trvácnejších materiálov (drevo, PVC, šišky, kov, sklo, slama, hlina, korálky…), aby v exteriéri vydržali počas celých sviatkov. Nakoľko ihličňan je dostatočne vysoký, prosíme vyhotoviť ozdoby väčšieho formátu. Ideálne by bolo, keby každý z Vás  priložil ruku k dielu – strom je naozaj veľký, takže nemusíte mať obavy, že sa množstvo ozdôb naň nezmestí :-)..  Vianočné ozdoby je nutné doručiť do kancelárie MsKS najneskôr do 14.12. 2017 (štvrtok do 15:00 hod.).

Ďakujeme vopred za to, že sa spolu s nami stanete šíriteľmi tejto myšlienky a spríjemnite tak všetkým veľkokrtíšanom najkrajšie sviatky v roku…

Ďakujeme.


OzdobyPrvé ozdoby na KRTÍŠSKY VIANOČNÝ STROMČEK už máme tu.

 

ĎAKUJEME

 

Ozdoby  Ozdoby  Ozdoby


 
 
  • Pondelok199graphic-icon
  • Utorok1910graphic-icon
  • Streda199graphic-icon
TERMÍNY ODBERU krvi na rok 2018.pdf TREMINY ODBERU krvi na rok 2018.pdf (280.2 kB)

dnes je: 16.10.2018

meniny má: Vladimíra

Ste spokojní s prácou MsÚ?
 
 
28407

 
 
 
14897

 
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka