Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Únia nevidiacich a slabozrakých SlovenskaVytlačiť
 

Aj vďaka vašej pomoci to nevidíme až tak čierno

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska21. september, teda piatok je hlavný zbierkový deň Bielej pastelky 2018. Aj v tomto roku bude vďaka takmer 4000 dobrovoľníkom príležitosťou na stretnutia vo vyše 300 mestách a obciach naprieč celým Slovenskom.
Vo Veľkom Krtíši v uliciach mesta môžete v tento deň stretnúť našich študentov – dobrovoľníkov. Budú odetí do tričiek s logom zbierky Biela pastelka. V rukách budú mať zapečatenú pokladničku, predmet zbierky t. j. spinky v tvare bielej pastelky, visačku s rozhodnutím z Ministerstva vnútra SR, kartónový pútač v tvare bielej pastelky.
Biela pastelka je verejná zbierka, ktorú organizuje už 17. raz Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Ďakujeme, že nás vidíte
Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska


 
 
  • Pondelok0-4graphic-icon
  • Utorok2-1graphic-icon
  • Streda1-2graphic-icon
TERMÍNY ODBERU krvi na rok 2018.pdf TREMINY ODBERU krvi na rok 2018.pdf (280.2 kB)

dnes je: 20.11.2018

meniny má: Félix

Ste spokojní s prácou MsÚ?
 
 
28465

 
 
 
14914

 
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka