Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Svetový deň vodyVytlačiť
 

22. marec 2019

      

Deň vody22. marec je vyhlásený za Svetový deň vody. Jeho cieľom je každoročne upozorniť na stav vôd vo svete, aktuálne aj dlhodobé problémy súvisiace s vodou a potrebu spolupráce pri jej ochrane.   

Žiaci a pedagógovia veľkokrtíšskej ZŠ na Ul. Poľnej sa každoročne do tohto dňa zapájajú rôznymi aktivitami. Prostredníctvom prezentácií, kvízov, hier, súťaží, ale aj výtvarného tvorenia sa snažia pripomenúť dôležitosť vody na Zemi, jej význam pre našu planétu, pre človeka a pre našu existenciu ako takú. A tak si aj tento rok žiaci a učitelia vyhrnuli rukávy, zobrali vrecia, rukavice a pustili sa do čistenia krtíšskeho potoka a jeho okolia. Toto čistenie je už ich tradičnou aktivitou, výsledkom ktorej sú vrecia s množstvom odpadkov. Nielen žiaci, ale aj učitelia sa každý rok čudujú, čo všetko sa im podarí nájsť. Pohľad na množstvo preplnených vriec je smutný, ale na strane druhej je pre všetkých tých, ktorí sa na čistení podieľajú dobrým výsledkom ich práce a snaženia.   

                                                                                     

                                                                                                                      Erika Grega

 


 
 
Termíny odberu krvi na rok 2019 Termíny odberu krvi na rok 2019.pdf (465 kB)

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

Ste spokojní s prácou MsÚ?
 
 
28784

 
 
 
15029

 
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka