Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Prevencia

Rok 2019


 

Vždy existuje riešenie

SPOMEŇ SI, ŽE:

V detstve bol šikanovaný aj známi herec Tom Cruise a mnoho ďalších osobností. Každý z nich sa týchto problémov vlastnou silou a odhodlaním dokázal zbaviť a nezabránilo im to v živote dosiahnuť obrovské úspechy.

Ako sa nestať obeťou šikanovania.

Vždy existuje riešenie


 
Vždy existuje riešenie
 šikanovanie-brozurka.pdf (856.3 kB) (856.3 kB)

 

Rok 2018


 

Spoznávame značky s Mestskou políciou

Spoznávame značky s Mestskou políciouPreventívna aktivita bola vykonaná v druhej polovici roku 2018, konkrétne dňa 13.09.2018 v Materskej škole Sklabiná. Daná aktivita bola zameraná na správanie sa cyklistov a chodcov v cestnej premávke. Deťom boli postupne vysvetlené princípy bezpečnej jazdy na bicykli a povinnosti chodcov v premávke. Táto preventívna akcia bola spojená s otváraním detského dopravného ihriska v danej Materskej škole. Po ukončení prednášky boli deťom rozdané vecné odmeny za ich ochotu počúvať prednášajúceho a naučiť sa niečo nové.


 

Škôlkari sa učia s Mestskou políciou

Škôlkari sa učia s Mestskou políciouDruhá preventívna aktivita  bola uskutočnená dňa 23.10.2018 v Materskej škole Dolné Plachtince. Preventívna aktivita pre škôlkarov, organizovaná Mestskou políciou Veľký Krtíš bola zameraná na ozrejmenie ako sa správať na cestách pokiaľ sme v pozícií cyklistu alebo chodca, taktiež boli deťom vysvetlené základné pravidlá dopravnej výchovy za použitia interaktívnej tabule v priestoroch Materskej školy. Škôlkarom boli premietané niektoré zvislé dopravné značenia s ktorými môžu prísť do kontaktu v premávke na cestách či už ako cyklisti alebo chodci. Na záver bolo škôlkarom ukázané služobné motorové vozidlo Mestskej polície Veľký Krtíš z čoho mali veľkú radosť. Po prednáške boli škôlkarom rozdané odmeny a  omaľovánky vytvorené Mestskou políciou Veľký Krtíš.


 
Termíny odberu krvi na rok 2019 Termíny odberu krvi na rok 2019.pdf (465 kB)

dnes je: 18.3.2019

meniny má: Eduard

Ste spokojní s prácou MsÚ?
 
 
28657

 
 
 
15003

 
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka