Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

SLÁVNOSTNÉ PRIJATIA

Zbor pre občianske záležitosti „Človek – človeku“ pri Mestskom zastupiteľstve vo Veľkom Krtíši oznamuje občanom, že v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pristúpil k úprave a zmene postupu pri slávnostných prijatiach pri príležitosti životného jubilea a uvítania do života novonarodeného dieťaťa.

Slávnostné prijatia sa uskutočňujú v Obradnej sieni Mestského úradu vo Veľkom Krtíši.

O slávnostné prijatie z príležitosti životného jubilea môže požiadať občan mesta Veľký Krtíš, ktorý dovŕšil vek 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 a 100 rokov v danom kalendárnom roku.

O slávnostné uvítanie do života novonarodeného dieťaťa (občana mesta Veľký Krtíš) môžu požiadať rodičia dieťaťa alebo iný zákonný zástupca po troch mesiacoch od narodenia dieťaťa.

Vyplnenú žiadosť je potrebné doručiť osobne na Matričný úrad vo Veľkom Krtíši.

Kontaktné osoby:

Miriam Szabóová, 047/4812131, miriam.szaboova@velky-krtis.sk
Liana Vajdová, 047/4812131, liana.vajdova@velky-krtis.sk

O termíne konania budete písomne oboznámení zaslaním pozvánky.


 

Ochrana osobných údajov

Uvedené osobné údaje o dotknutej osobe a jej rodinných príslušníkoch budú použité len na pozvánku k slávnostnému prijatiu a zápisu do pamätnej knihy. Osobné údaje nebudú nikomu sprístupnené ani poskytnuté a nebudú sa prenášať do tretích krajín. Doba spracovania osobných údajov bude do uskutočnenia slávnostného prijatia. Na slávnostnom prijatí môžu byť vyhotovované fotografie, ktoré zverejňujeme na vývesnej tabuli pred budovou Mestského úradu vo Veľkom Krtíši.

Kontakt na zodpovednú osobu ohľadom ochrany osobných údajov
zodpovednaosoba@somi.sk.

Viac informacií o ochrane osobných údajov nájdete TU...

 


 

Obradná sieň


Obradná sieň  Obradná sieň  Obradná sieň


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Ste spokojní s prácou MsÚ?
 
 
28920

 
 
 
15100

 
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka